Pôžičky na čokoľvek | Vybavíte rýchlo a pohodlne |
 Novinky
Nezabudnite na MDD ! - Vyberte si z našej akčnej ponuky pre Vaše ratolesti.
 
Objavte svet virtuálnej reality ! - Pri zakúpení Galaxy S7 EDGE získate GEAR VR a navyše exkluzívne OCULUS aplikácie v hodnote 50 €.
 
Novinka v splácaní - Skvelý výber výrobkov len za 10 € mesačne.
 
Jarný výpredaj ! - Vypredanie skladových zásob s výhodnými splátkami a dopravou zadarmo.
 
Doprajte si korčule, s ktorými jazdia profesionáli - Nové modely FILA na letnú sezónu.
 
Koľko členov domácnosti, toľko splátok vám vrátime - Akcia prebieha v termíne od 18.04.2016 do 05.06.2016 !
 
Cashback Whirlpool - Získajte späť až 50 € za nákup elektroniky Whirpool.
 ShoutBoard
 1 / 25 
 Newsletter
Odoberajte aktuálne novinky:

pridaťodobrať
 
Informácia o pôžičke


 

Koľko členov domácnosti, toľko splátok vám vrátime

Reklamná akcia sa vzťahuje na produkty ponúkané pod nasledujúcimi označeniami: Najľahšia pôžička, Mobilná pôžička, Manželská pôžička, Pôžička na bývanie a Refinančná pôžička (Akcia sa vzťahuje len na účelovú časť tohto spotrebiteľského úveru). viac »

Dostali ste od nás predschválenú ponuku na pôžičku ?

Ak ste ponuku poštou dostali a zatiaľ ste ju nerealizovali a neuplynula jej platnosť môžete na ponuku reagovať aj cez formulár viac »

Vybavenie nebolo nikdy jednoduchšie

Najľahšia pôžička je bezúčelová pôžička, ktorá nevyžaduje zabezpečenie ani ručiteľ a v prípade že je žiadateľ ženatý/vydatá, nevyžaduje sa ani podpis manželského partnera. Výška pôžičky je od 600 do 5 000 €, s dobou splácania od 12 do 60 mesiacov viac »

Chystáte sa rekonštruovať ?

Pôžička na bývanie - Hypomínus je špeciálne pre účely rekonštruovania bytu či domu v osobnom vlastníctve. Stále viac zákazníkov nás oslovuje s požiadavkou na pôžičku, ktorá je výhodná ako hypopôžička, no bez záloženia nehnuteľnosti ako býva pri hypotéke. viac »

7 tipov, ktoré zvýšia pravdepodobnosť schválenia úveru

Kladiete si otázku, na základe čoho finančné inštitúcie posudzujú žiadosti o pôžičku, či hypotéku? Schvaľovanie úveru je zložitý proces, ktorý sleduje množstvo finančných ukazovateľov, úverovú históriu, či identifikačné údaje žiadateľa. Prečítajte si niekoľko tipov, ako si jednoducho zvýšiť pravdepodobnosť schválenia pôžičky. viac »

Ako si vybaviť pôžičku

Vyberte si spôsob ktorý Vám najviac vyhovuje viac »

Naši klienti odporúčajú :

  • Najľahšia pôžička
    Ponúkaná výška pôžičky je od 600 do 5 000 €, s dobou splácania 12, 24,36, 48 alebo 60 mesiacov. Jednoducho, pohodlne a rýchlo.
  • Manželská pôžička
    Špeciálny typ pôžičky, určený manželom, ktorí si dôverujú natoľko, že zmluvu o pôžičke podpíšu spoločne. Vďaka tomuto vzájomnému ručeniu je táto pôžička mimoriadne výhodná. Požičioame Vám od 600 do 10 000 €.
 
SúhlasímS cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Ich používanie môžete odmietnúť nastavením svojho web prehliadača. Viac informácií nájdete tu.