Pôžičky na čokoľvek | Vybavíte rýchlo a pohodlne |
 Novinky
Načo čakať do konca leta?Načo čakať do konca leta? - Letný výpredaj je tu!
 
Užite si leto vo vlastnom zábavnom parku!Užite si leto vo vlastnom zábavnom parku! - Oáza vo vlastnej záhrade.
 
SúťažSúťaž - Nakúpte od 27.6.2016 do 31.7.2016 a ste v hre.
 
Získajte k Samsungu S7 ďalší mobil zadarmo!Získajte k Samsungu S7 ďalší mobil zadarmo! - Mobil pre rodinu ako darček.
 ShoutBoard
 1 / 25 
 Newsletter
Odoberajte aktuálne novinky:

pridaťodobrať
Mojasplatka.sk je portál, ktorého zmyslom je ponúknuť široké spektrum výhodných pôžičiek. Vybrať a následne vybaviť pôžičku si môžete rýchlo a pohodlne on-line. V prehľade si môžete vybrať vhodnú pôžičku, ktorá vám sadne presne na mieru. Využite výhodu nákupu na splátky, rýchlej pôžičky na čokoľvek alebo obľúbený hypotekárny úver za najlepšie úroky.
 
Informácia o pôžičke


 

Horúca súťaž o chladivú cenu !

Je tu letná sezóna a teploty zo dňa na deň stúpajú - preto sme pre vás so spoločnosťou Home Elektro pripravili súťaž, v ktorej môžete vyhrať kombinovanú chladničku Electrolux ENF 2440AOW. viac »

Pôžička pre pedagógov aj počas prázdnin

Pôžička pre pedagógov je bezúčelová pôžička, ktorá si nevyžaduje zabezpečenie a ručiteľa. Pôžička je určená pedagógom (učiteľom) v trvalom pracovnom pomere, ktorí pracujú na dobu neurčitú ale aj dobu určitú. Ponúkaná výška pôžičky je od 600 do 5 000 €, s dobou splácania 12, 24, 36, 48, alebo 60 mesiacov viac »

Dostali ste od nás predschválenú ponuku na pôžičku ?

Ak ste ponuku poštou dostali a zatiaľ ste ju nerealizovali a neuplynula jej platnosť môžete na ponuku reagovať aj cez formulár viac »

Vybavenie nebolo nikdy jednoduchšie

Najľahšia pôžička je bezúčelová pôžička, ktorá nevyžaduje zabezpečenie ani ručiteľ a v prípade že je žiadateľ ženatý/vydatá, nevyžaduje sa ani podpis manželského partnera. Výška pôžičky je od 600 do 5 000 €, s dobou splácania od 12 do 60 mesiacov viac »

7 tipov, ktoré zvýšia pravdepodobnosť schválenia úveru

Kladiete si otázku, na základe čoho finančné inštitúcie posudzujú žiadosti o pôžičku, či hypotéku? Schvaľovanie úveru je zložitý proces, ktorý sleduje množstvo finančných ukazovateľov, úverovú históriu, či identifikačné údaje žiadateľa. Prečítajte si niekoľko tipov, ako si jednoducho zvýšiť pravdepodobnosť schválenia pôžičky. viac »

Ako si vybaviť pôžičku

Vyberte si spôsob ktorý Vám najviac vyhovuje viac »

Naši klienti odporúčajú :

  • Najľahšia pôžička
    Ponúkaná výška pôžičky je od 600 do 5 000 €, s dobou splácania 12, 24,36, 48 alebo 60 mesiacov. Jednoducho, pohodlne a rýchlo.
  • Manželská pôžička
    Špeciálny typ pôžičky, určený manželom, ktorí si dôverujú natoľko, že zmluvu o pôžičke podpíšu spoločne. Vďaka tomuto vzájomnému ručeniu je táto pôžička mimoriadne výhodná. Požičioame Vám od 600 do 10 000 €.
 
SúhlasímS cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Ich používanie môžete odmietnúť nastavením svojho web prehliadača. Viac informácií nájdete tu.