Pôžičky na čokoľvek | Vybavíte rýchlo a pohodlne |
 Ohodnoďte nás
5/5
QR code
 ShoutBoard
 1 / 25 
 Newsletter
Rýchle doručenie od Alza.sk klikni a zisti viac

 Infolinka
Len v pracovný deň 8 - 18 h.
 Práve je na stránke

Najčastejšie otázky - FAQ

  •  

Odpovede na vaše najčastejšie otázky.1. Ako môžem získať hotovostnú pôžičku ?
2. Je možné pôžičku aj predčasne splatiť ?
3. Aké sú poplatky za vybanie pôžičky ?
4. Akým spôsobom mi vyplatíte peniaze ?
5. Koľko si môžem požičať a ako dlho budem splácať ?
6. Ako splácam hotovostnú pôžičku ?

7. Je možné požiadať o odklad splátok v prípade straty zamestnania ?
8. Môžem si poistenie k pôžičke doplniť aj počas splácania pôžičky ?
9. Aké doklady budú potrebné k vybaveniu pôžičky ?1. Ako môžem získať hotovostnú pôžičku ?

V prípade seriózneho záujmu o hotovostnú pôžičku stačí vyplniť formulár žiadosti k danej pôžičke. Hotovostné pôžičky sú poskytované zadarmo a bez poplatkov.2. Je možné pôžičku aj predčasne splatiť ?

Hotovostnú pôžičku môže kedykoľvek predčasne splatiť. V prípade predčasného splatenia kontaktujte infolinku pôžičiek3. Aké sú poplatky za vybanie pôžičky ?
Hotovostné pôžičky sú spracovávané bez poplatkov.


4. Akým spôsobom mi vyplatíte peniaze ?

Finančné prostriedky Vám budú zaslané po prijatí zmluvnej dokumentácie najneskôr do 24 hodín bezhotovostným prevodom na Váš účet, ktorý ste uviedli v žiadosti.5. Koľko si môžem požičať a ako dlho budem splácať ?

Pri každom type pôžičky nájdete kompletnú tabuľku splátok, výšku pôžičky, výšku mesačnej splátky podľa doby splácania. Závisí len na Vás akú splátku si vyberiete.6. Ako splácam hotovostnú pôžičku ?

Hotovostnú pôžičku splácate bankovým prevodom (doporučujeme trvalý príkaz na dobu podľa splátkového kalendára), alebo poštovou poukážkou ktoré Vám zašleme ak si zvolíte tento typ platby.


 

V prípade straty zamestnania je možné požiadať o odklad splátok písomnou formou. Odklad splátok je platí až od schválenia žiadosti odkladu spoločnosťou. Pre informácie kontaktujte infolinku. 

 
Poistenie je možné uzatvoriť aj po uzatvorení zmluvy kedykoľvek, ak spĺňate poistné podmienky. Podmienky pre vznik poistenia a ostatné náležitosti tykajúce sa poistenia sú uvedené vo Všeobecných poistných podmienkach a v Obchodných podmienkach. 

 Pri každom type pôžičky sú uvedené aj doklady ktoré bude potrebné doplniť k žiadosti o pôžičku. Sumár dokladov si môžete pozrieť aj TU.
 
Nenašlite ste tu odpoveď ktorú ste hľadali ? Napíšte nám cez kontaktný formulár nájdete ho tu.
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.