Pôžičky na čokoľvek | Vybavíte rýchlo a pohodlne |
 Ohodnoďte nás
5/5
QR code
 ShoutBoard
 1 / 25 
 Newsletter
Rýchle doručenie od Alza.sk klikni a zisti viac

 Infolinka
Len v pracovný deň 8 - 18 h.
 Práve je na stránke

Eurona by Cerny

  •  
Vyrábame ekologicky šetrné prácie, umývacie a kozmetické prostriedky, ktoré neškodia nášmu zdraviu a životnému prostrediu. Ponúkame široký sortiment praktických výrobkov každodennej potreby, vhodných aj pre alergikov, astmatikov, osoby trpiace ekzémami, sú obľúbené v rodinách s deťmi, u ľudí s ekologickým zameraním alebo priaznivcom moderného štýlu života a trendy výrobkov.

Spoločnosť je na trhu už 19 rokov. Od roku 1995 sa jej zakladateľ Lukáš Černý začal zaoberať výrobou a výskumom najnovších trendov v oblasti bytovej drogérie a kozmetiky. V súčasnosti pôsobí Eurona už nielen na českom, ale aj na slovenskom a poľskom trhu.

Prednosťou všetkých výrobkov EURONA by CERNY je vysoká účinnosť a pritom jemnosť. Nedochádza k poškodzovaniu čistených povrchov. Účinok je okamžitý. nezanechávajú žiadne stopy na čistených plochách. Všetky sa jednoducho aplikujú. úplne bezkonkurenčná je široká paleta vôní, v ktorý sa produkty vyrába.
 

Našim zákazníkom ponúkame trvalo výhodné ceny pri nákupe v e-shope priamo od výrobcu, ďalej navyše pravidelné mesačné akčné ponuky s ďalšími zľavami! Tovar dostanete až do domov a objednávať môžete v pohodlí Vášho domova, kedykoľvek aj on-line.
 

Ak si chcete objednávať drogériu pravidelne, bez povinných odberov a získať svoje zákaznícke číslo, odporúčame sa zaregistrovať s kódom pre hosťa. Postup registrácie nájdete tu.

Pri registrácii s kódom EURONA ID
môžete nakupovať bez marže až do 20% na všetky výrobky a zároveň Vám ponúkame jedinečnú príležitosť ako si zarobiť.

Vaše EURONA ID / pre hosťa pri registrácii bude: 421-1653774898
Heslo pre hosťa si pred odchodom z tejto stránky zapíšte aby ste ho vedeli zapísať pri dokončení objednávky v eshope.
 
eurona

 
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.